Презентація флагманського продукту NetApp, його переваги та особливості використання
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

Презентація флагманського продукту NetApp,
його переваги та особливості використання

На початку березня фірма «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» за підтримки компанії «Мегатрейд» проводила семинар Infrastructure Solutions Day, де експерти розповідали про інфраструктурні рішення від вендорів світового рівня: Delta, Ruckus, NetApp, ATEN.

Якщо ви не змогли бути присутніми на заході, спеціально для вас ми вирішили викласти інформацію, яка була презентована спікерами на нашому сайті.

Юрій Шиндак, NetApp System Architect розповів про флагманський продукт NetApp, його переваги та особливості використання.

Інформація про компанію

NetАpp з 1992 року займається розробкою систем зберігання даних і супутніх сервісів. Компанія - лідер в галузі управління даними в гібридних хмарах, пропонує повний асортимент апаратно-програмних і програмно-керованих рішень, а також хмарних сервісів, що спрощують управління програмним забезпеченням та даними як в хмарі так і в ЦОД замовника, прискорюючи перехід на цифрові технології.

Про флагманський продукт та його переваги

«За рахунок того, що компанія зосереджена виключно на розробці продуктів зберігання даних, нам не треба витрачати зайві ресурси, тому можна сказати без удаваної скромності, що ми робимо кращі в світі СЗД (системи зберігання даних).

Говорячи про переваги нашого флагманського продукту, в першу чергу, необхідно виділити його універсальність. Це СЗД, яке може закрити більшість завдань по зберіганню та захисту даних будь-якого замовника.

Також важливо зазначити що У NetАpp є лінійки, які можуть ефективно й не за великі гроші вирішувати такі завдання як зберігання архівних даних чи відео-контенту з камер, тобто тих даних, які некритичні для бізнесу. Тоді як наш основний продукт, наша універсальна СЗД створена в першу чергу для того, щоб зберігати дані, які для бізнесу критично важливі. Крім того, наш продукт гарантує високу доступність даних, а це часто важливіше ніж їх зберігання.

- Я не знаю випадків втрати даних, але знаю випадки коли дані перестають бути доступними. Уявіть, що сайт з продажу авіа квитків або інтернет магазин перестає працювати. Скільки в цьому випадку бізнес втрачає грошей за годину? Інколи йдеться про мільйони. Тому другою важливою відмінністю нашого продукту є надійність – наше рішення дозволяє з дуже високою імовірністю гарантувати постійну доступність даних».

Ціна питання

За словами представника компанії NetАpp, ціна на продукцію є конкурентною.

«На ринку не дуже багато рішень для зберігання даних. Це, в першу чергу, Dell, Hewlett Packard Enterprise, IBM, Hitachi і NetАpp. Ці корпорації відповідають своїм ім'ям, за те, що дані не будуть втрачені. І неважливо, хто трохи швидше пише, хто швидко конвертує дані, хто більш оптимально використовує носії для зберігання інформації – це все деталі. Важлива надійність і та продуктивність».

Ціна СЗД може бути різною, все залежить від завдань, які вони мають вирішувати. У NetАpp як СЗД з найменшою продуктивністю так і найпотужніша модель всередині матиме однаковий функціонал, відрізняться вони будуть тільки ємністю (скільки даних туди можна записати) і швидкістю обробки даних. Це один з ключових наших диференціаторів, бо часто у конкурентів це не так. Часто умовно дешеве СЗД має менший функціонал.

Крім того, наш флагманський продукт – це високотехнологічний продукт. Ми називаємо її невидиме СЗД – ви її один раз увімкнули в розетку, мережу, ми або партнер-інтегратор один раз налаштували, і далі система працює сама, при необхідності вона сама буде відкривати кейси на заміну запчастин».

Як розповів Юрій, установка та налагодження рішення вимагає спеціальної підготовки ІТ-персоналу. Однак, один раз навчивши персонал, компанія буде з цим продуктом жити і зростати багато років. Це обумовлено тим, що при апгрейді даного рішення зростає обсяг даних, які можна зберігати, зростає швидкість обробки, але не змінюється сама архітектура, підхід до адміністрування. Також у компанії практикують навчання разом з інсталяцією.Задать вопрос, заказать решение

Узнать более подробную информацию по остальной продукции и наших услугах у специалистов СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ вы также можете, связавшись по контактам на странице : "Наши контакты"
либо по e-mail: si@spez.com.ua
О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2020. All Rights Reserved.
К началу страницы
Заказать решение, консультацию, задать вопрос вы сможете,
заполнив заявку и мы обязательно свяжемся с вами:


Имя *
Отчество
Фамилия *
Телефон *
E-mail *
Компания
Вопрос *
* - обязательные поля