Віддалений доступ безкоштовно, спецпропозиція від Cisco
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

Віддалений доступ безкоштовно, спецпропозиція від Cisco

Карантинні заходи змушують нас переходити на віддалений режим роботи, але бізнес не повинен зупинятися.

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА підтримує наших партнерів в ці важкі часи та пропонує скористатися безкоштовними пропозиціями від компанії Cisco по організації захищеного віддаленого доступу та спільної роботи.

В даний момент є можливість отримати нові / додаткові ліцензії на програмні продукти Cisco для віддаленого підключення, аутентифікації, захисту та спільної роботи.

Cisco AnyConnect – Захищений VPN клієнт для віддаленого підключення до мережі за допомогою Cisco ASA та Cisco Firepower.

Cisco DUO – Система для багатофакторної аутентифікації для підвищення рівня захисту корпоративного доступу.

Cisco Umbrella – Хмарний DNS / IP Firewall здатний захистити, як і корпоративну мережу, так і віддалених працівників, захищаючи їх від шкідливих сайтів та файлів, а також запобігаючи системи від атак.

Cisco Webex Meetings/ Webex Teams – Програмне забезпечення для організації спільної віддаленої роботи для 100 користувачів на 90 днів. Користувачі можуть безпечно обмінюватися повідомленнями, відкривати загальний доступ і переглядати файли, здійснювати групові голосові і відеодзвінки, а також демонструвати один одному екрани своїх пристроїв.

Пропозиція діє до 1 липня 2020 року. Для того, щоб ним скористатися необхідно зв'язатися з нами, і ми допоможемо вам в оформленні відповідних ліцензій і відповімо на всі ваші запитання.

ЗАМОВИТИ* Дізнатися більше інформації щодо пропозиції а також по продукції та наших послугах ви також можете, зв'язавшись по контактах на сторінці: "Наші контакті" або по e-mail: sales@spez.com.ua
О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2020. All Rights Reserved.
К началу страницы