«СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» підтримала фестиваль для дітей ROBOfirst
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

«СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» підтримала фестиваль для дітей ROBOfirst

2 березня в рамках програми FIRST LEGO League відбувся Відбірковий турнір «ROBOfirst - більше, ніж роботи!». Мета програми – надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO.

Цьогороку фірма «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» стала партнером призового фонду фестивалю.

Ця значна подія у сфері освіти, науки і техніки зібрала талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років з Сумської, Полтавської, Запорізької, Луганської, Донецької та Харківської областей.

Учасники продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування та інженерії.

Найвищий бал у Грі Роботів набрала команда Робоклуб Вугледар – 210 балів, яка і отримала подарунок від «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» – USB-Адаптер DELL DA300.

«Важаю дуже важливим підтримувати подібні заходи для дітей, – коментує виконавчий директор «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» Сергій Гайдук. – Приймаючи участь в цьому проекті діти стають більш самостійними, більш згуртованими, бо вони постійно працюють в команді. Окрім цього вони стають більш конкурентоспроможними, звикають до змагальної системі, бо вони борються за перемогу. Це, безсумнівно, допоможе їм у житті, в майбутньому і зробить їх успішними людьми!»


15.03.2019

О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2019. All Rights Reserved.
К началу страницы