Apple купила стартап, який займається технологією доповненої реальності, за $30 млн
СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА в Facebook

Apple купила стартап, який займається технологією доповненої реальності, за $30 млн

Технологічний гігант планує розробити гарнітуру доповненої реальності до 2020 року

Компанія Apple взяла курс на розробку гарнітури доповненої реальності (AR) до 2020 року. Для цього компанія придбала канадський стартап Vrvana, який міг би їй у цьому посприяти. Про це повідомляє TechCrunch.

Сума угоди з Vrvana, відомого своєю гарнітурою доповненої реальності Totem, склала $30 млн.

Угода є важливою, оскільки попередньо час від часу з’являлась інформація щодо інтересів Apple до AR-обладнання, але технологічний гігант зберігав свої нові проекти в таємниці. Це придбання, очевидно, є показником того, на чому компанія зосередиться в найближчому майбутньому.

Єдиним продуктом, який демонструє Vrvana на своєму сайті, є гарнітура Totem, яка поєднує доповнену реальність із віртуальною. Гарнітура має дві камери та апаратне прискорення, яке створює ефект повного занурення у віртуальну реальність. Пристрій також оснащено системою об’ємного звуку, OLED-дисплеєм та пропонує 90-градусний кут огляду. Підключати гарнітуру можна до будь-якого джерела HDMI.

Продукт Vrvana відрізняється від продуктів конкурентів, таких як Microsoft, яка використовує прозорі проекційні дисплеї для своєї гарнітури HoloLens. Totem володіє рядом переваг порівняно з іншими системами, особливо за рахунок того, що може накладати повністю непрозорі кольорові анімації зверху на реальний світ, а не на подібні до нього проекції, які практично не відображають чорний колір.

Досі Apple скептично ставилася до технологій віртуальної та доповненої реальності.

«Сьогодні я можу сказати, що поки немає можливості зробити технологію якісною. Необхідна технологія відображення, а також накладання… з цим є великі проблеми, – сказав генеральний директор Apple Тім Кук. – Ми не прагнемо бути першими, ми хочемо бути кращими. Те, що можна побачити на ринку зараз, нас не задовольняє. Думаю, це не задовольнить і більшість людей».

Крім Vrvana, Apple зробила і інші придбання, які підкреслюють інтерес компанії до технологій доповненої реальності. Зокрема, раніше технологічний гігант придбав компанії Flyby Media, metaio, Emotient та Faceshift.

Источник: mind.ua


29.11.2017

О фирме | About us | Наши контакты | Условия использования | FTP сервер

© Spezvuzautomatika 2019. All Rights Reserved.
К началу страницы